POŠTOVNÉ ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč, Výkup zlata za 750,-Kč / 1gram 14K

Volejte: +420 608 943 413 (Po-So, 9-17 h)

Zlaté šperky pod stromeček

Čím chcete obdarovat svou drahou polovičku, když se blíží výročí svatby nebo Vánoce? Možností se nabízí samozřejmě spoustu, na prvním místě – jako jakýsi dárek navíc – bude určitě kytice růží.

Co dalšího doporučují odborníci? Samozřejmě, je to šperk, ideálně ze zlata.

Už po dlouhá tisíciletí je nejlepším dárkem pro ženu šperk

Historie je plná šperků, od Marie Antoinettu, přes carevnu Kateřinu Velikou, až třeba po moderní herečky nebo zpěvačky. Každá je spjata s nějakým oblíbeným šperkem, podle které se snadno identifikuje. Touha po špercích k ženám vždy patřila a patřit bude, je to příběh trvající už dlouhá staletí. V módě jsou nyní masivní a výrazné šperky, naše zlínská zastavárna vám nabídne spoustu možností, jak pořídit své drahé polovičce něco hezkého pod stromeček, račte se porozhlédnout!

Šperky ocení každá žena, šperky ze zlata jsou prostě nesmrtelné

Mezi základními šperky, které by neměly chybět ve výbavě jakékoliv ženy, patří kupříkladu peckové náušnice, řetízek s přívěskem nebo také perlový náhrdelník. Samozřejmě, je toho ještě více, nesmíme zapomenout ani na koktejlový prsten nebo hodinky, které byly dříve hlavně pánskou výsadou. Dovolte také pár šikovných rad – šperk pro ženu by měl být, pokud možno co nejjednodušší, a to i proto, aby se dal dobře kombinovat v mnoha různých variacích. Je totiž třeba sladit nejen ozdoby, ale také oblečení a podobně.

Zlaté šperky v našem internetovém obchode můžete najít zde

Šperk ze zlata rovná se pořádná dávka elegance a podtrhnutí ženskosti, pokud je šperk opravdu jednoduchý a nekomplikovaný, výborně vyniknou výrazné části oblečení, na které hodláte zaměřit pozornost. Dejte také přednost kvalitě, u nás nejsou šperky ze zlata nic drahého – gram za 750 korun znamená, že tohle si určitě můžete dovolit. Bižuterie možná vypadá hezky, ale moc dlouho manželce nevydrží, když tedy pomineme, že je to spíše v jistém smyslu dárek druhé jakosti.