POŠTOVNÉ ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč, Výkup zlata za 750,-Kč / 1gram 14K

Volejte: +420 608 943 413 (Po-So, 9-17 h)

Levné zlato – U nás neutratíte ale vyděláte

Nákup šperků nemusí být předražený, pokud si je kupujete v bazaru. Našim cílem je prodávat kvalitní šperky levně. Vše co naleznete v naší nabídce, je prověřeno zlatníkem a důkladně vyčištěno. Pokud šperky vyčistíme v kyselině a ultrazvukem a následně vyleštíme, jsou k nerozeznání od nových.

Zlaté šperky levně

Proč tedy nakupovat předražené šperky ve zlatnictví, když si můžete pěkný prsten koupit u nás v bazaru za třetinové ceny?

Tip: Pokud šperky vyčistíme v kyselině a ultrazvuku a následně vyleštíme, jsou k nerozeznání od nových.

Zde je ilustrační ukázka jaké šperky u nás můžete nakoupit:

 

 

 

 

 

Nabízíme velké množství šperků přímo na našem webu. Děláme pro vás zlaté šperky dostupnější. Často u nás lidé nakupují, protože chtějí mít prsten jako měla jejich babička. Tyto šperky dnes ve zlatnictví nenajdete. I prsteny s diamantem jsou levné. Neprodáváme diamanty z 300% rabaty, ale vždy zjistíme kolik stojí momentálně diamant v nákupu a za tuto cenu ho nabízíme. Levné zlato ještě dnes.

masivni_sperky_levne

Tip: Šperky můžete nakupovat online přímo na našem webu. Pošleme vám je až k vám domů.

Šperky posíláme poštou přímo k vám domu. Nad 2000,-Kč dáváme svým klientům vždy poštovné zdarma. Kvalitu šperků garantujeme.

Bílé zlato / Brože / Dámské náušnice / Dámské prsteny / Dětské náušnice / Dětské šperky / Masivní šperky / Náramky / Pečetní prsteny / Přívěsky / Prsteny s diamanty / Řetízky