POŠTOVNÉ ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč, Výkup zlata za 750,-Kč / 1gram 14K

Volejte: +420 608 943 413 (Po-So, 9-17 h)

Nejlevnější šperky ve Zlíně

Nechoďte do zlatnictví, zajděte do naší zastavárny. Nejlevnější šperky ve Zlíně najdete u nás. Nabízíme opravdu výhodné ceny, zlaté šperky za 750 korun za jeden gram. U zlatníka byste zaplatili v průměru zhruba dvakrát tolik. Radost snoubence, manželce, babičce, tetě neb dceři uděláte tak jako tak, ale můžete ušetřit klidně i pár tisíc – což se dneska opravdu hodí.  Vybíráme pouze šperky v dokonalém stavu.

Nejlevnější šperky ve Zlíně najdete jen u nás! Sídlíme v Bartošově ulici 4393, otevřeno je u nás každý den (a to včetně sobot a nedělí) mezi osmou a osmnáctou hodinou. Nenabízíme jen levné a přesto kvalitní klenoty, ale i spoustu dalších zajímavých věcí – doslova od elektroniky po sportovní vybavení, zkrátka co si jen vzpomenete.

Ochotný a profesionální servis je samozřejmostí. Zlaté šperky, které donesete, Vám za symbolických padesát korun odborně vyčistíme. Stejně tak zjistíme, jestli opečovávané klenoty, které léta schraňujete doma, jsou skutečně pravé.

Zlaté šperky u nás za poloviční cenu. Velká nabídka přímo zde.

V naší nabídce najdete pouze špičkové produkty, které jsou k mání za opravdu zajímavé ceny. Bohatě zdobené zlaté prsteny a prstýnky, brože, náramky náušnice a jiné šperky, které jsou nadčasová a velmi módní. Více než sto zajímavých tipů na dárek k Vánocům, narozeninám, zásnubám nebo prostě jen tak – z lásky. Nechybí ani bílé (nebo klidně i červené) zlato, které je zvláště v posledních letech hodně oblíbenou ozdobou snad u všech žen a dívek. Dejte své vyvolené prsten s vzácným diamantem nebo pěkný masivní šperk, fantazii se během výběru meze nekladou. V nabídce máme i šperky pro děti, malé princezny si takový krásný dárek prostě zaslouží, nebo snad ne?

Udělejte si radost zlaté šperky pro všechny.

Přívěsek ze zlata už za pár stokorun, který se dá nosit skoro kamkoliv. Nestárnoucí ozdoby, které nezklamou. Vintage styl, křížky, kombinace zlata a drahých kamenů, různé vzory – nebudete vědět, co si vlastně vybrat!

Nejlevnější šperky ve Zlíně v nabídce u nás:

Online nabídka zlatých šperků skladem:
Bílé zlato / Brože / Dámské náušnice / Dámské prsteny / Dětské náušnice / Dětské šperky / Masivní šperky / Náramky / Pečetní prsteny / Přívěsky / Prsteny s diamanty / Řetízky  /  Pánské prsteny