POŠTOVNÉ ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč, Výkup zlata za 750,-Kč / 1gram 14K

Volejte: +420 608 943 413 (Po-So, 9-17 h)

Pokud potřebujete peníze, nemusíte chodit pouze do banky. Zaměřujeme se na rychlé půjčky oproti vašemu zboží. Výše půjčky určuje hodnota zastaveného zboží (bez limitu). Peníze dostanete už po 10 minutách po vypsání zástavní smlouvy na 4 týdny. Smlouvu můžete ukončit kdykoliv do 4 týdnů a zboží si vyzvednout, v opačném případě můžete smlouvu prodloužit po zaplacení úroků za uplynulé období. Smlouvu můžete tímto stylem prodlužovat jak budete potřebovat. Žádné další závazky z uzavření smlouvy neplynou. Pokud si zástavu nevyzvednete v termínu a nedáte včas vědět, bude vaše zboží nabídnuto na prodej.

NAŠE ZASTAVÁRNA POSKYTUJE PENÍZE BEZ RIZIKA EXEKUCE!

Tip: Pokud víte, že budete v termínu ukončení zástavní smlouvy pryč. Zavolejte nám dopředu a mi vám termín posuneme.

Výhodný nákup

V naší prodejně můžete nakupovat nové i použité zboží za rozumné ceny. Náš personál vám zboží předvede a vysvětlí jeho funkce. Prodáváme pouze vyzkoušené a ověřené produkty. Jsme profesionálové, kteří se nákupem a prodejem použitého zboží zabývají mnoho let.

Zboží můžete také objednávat online z našeho webu. Produkty důkladně zabalíme a pošleme přímo k vám domů. V našem sortimentu naleznete:
Zlaté šperky / Notebooky a PC / Nářadí / Mobilní telefony / Televizory / Spotřební elektroniku / a spoustu dalšího…

Tip: Nezapomeňte, že při nákupu přes internet máte 14 dní na odzkoušení funkčnosti zboží a objednávat můžete pomocí objednávkového formuláře nebo telefonicky na telefonu +420 777 622 268, kde stačí říct název a kód produktu.

OSTATNÍ SLUŽBY

  • Zjištění pravost zlata (ZDARMA)
  • Reinstalace vašeho počítače (po domluvě)
  • Úprava velikosti zlatých prstenů při nákupu u nás (po domluvě)