POŠTOVNÉ ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč, Výkup zlata za 750,-Kč / 1gram 14K

Volejte: +420 608 943 413 (Po-So, 9-17 h)

Nákup kol v bazaru se vyplatí

Mnoho lidí se nás ptá, zda nejsou kola kradená a zda se nemusí bát kola nakupovat u nás v bazaru. Kol v bazaru se bát nemusíte, řeknu Vám proč.

Pokud kolo koupíte v nějakém bazaru nebo zastavárně nechte si na něj napsat prodejní doklad. Tento doklad slouží jako záruka v případném sporu o vlastnictví kola. Zastavárna je povinna Vám peníze vrátit, pokud se zjistí, že kolo bylo kradené.

V našem bazaru jsem se, ale zatím nesetkal s tím, že bychom kolo prodali a pak zákazník přišel s tím, že kolo pocházelo s trestné činnosti. Je to i tím, že kola prověřujeme a snažíme se co nejvíce prověřit původ kola. Drahé kola bez dokladu o koupi nebo záručního listu třeba nebereme skoro vůbec. Vždy také záleží na tom, kdo kolo donese. Klademe dotazy týkající se parametrů kola, tak abychom mohli snadno určit, zda je člověk, který ho prodává opravdu jeho majitel.

Nákup kol v bazaru se vyplatí.

Ceny kol jsou poloviční o proti prodejcům kol. Je to jasné, protože za kolo bylo již jednou zaplaceno v plné výši a při prodeji se cena odvíjí od stáří modelu, kvality značky a stavu. Máme často levné kola, které se prodávají do 2tis. Ale i drahé, které koupíte v obchodě za cenu přesahující 30tis. Z nabídky si může vybrat opravdu každý.

O jaké kola je největší zájem?

Rozhodně to jsou dětská kola, která rodiče kupují svým dětem v podstatě na pár let někdy i míň. Proč tedy nekoupit levnější kolo na jedu či dvě sezóny a až dítě vyroste koupit mu pořádné, které vydrží i několik let.

Silniční a treková kola u nás hledají spíše mladí lidé, které cyklistika uchvátila a chtějí se jí více věnovat, ale přesto nechtějí dávat za kolo desetitisíce. Například jsme prodávali silniční kolo od kvalitní značky Trek 7.5 FX za cenu 5900,-Kč. Za tuto cenu nekoupíte kolo pomalu ani v hypermarketu.

Hodně hledaná kola jsou klasické horská. Těchto kol máme nejvíce a prodávají se v podstatě pořád. Tady záleží jaký je rám kola, jaké je odpružení a jakými brzdami je toto kolo osazeno.

Nabídek je spousta, ale pokud je dobrá cena a stav kola, všechny se prodají velice rychle. Sezóna pro nákup kol právě začala.

Samozřejmě nemusíte jen kola nakupovat můžete kola i prodávat. Často lidé nakupují nové modely a starých se chtějí zbavit. Vykupujeme kola a snažíme se vyjít vstříc svým zákazníkům v jejich představách o ceně.