POŠTOVNÉ ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč, Výkup zlata za 750,-Kč / 1gram 14K

Volejte: +420 608 943 413 (Po-Ne, 9-17 h)

Výkup zlata stoupl na 480Kč

Pokud máte doma nějaké zlato – klidně i úlomky nebo nějak jinak znehodnocené – a potřebujete peníze, je tu pro Vás zajímavý tip. U nás v Zastavárně U Radnice vykupujeme nejcennější z kovů za rekordní cenu, čtrnáctikarátové zlato za 480,-Kč/gram!

Rozhodně proto neváhejte, taková cena tu nemusí být dlouho – vývoj na trhu nelze bohužel předvídat, a dokud je cena takto vysoká, je dobře své klenoty nějak zpeněžit.

Nemáte ponětí, co vlastně doma skladujete? Nevadí, přineste nám svůj poklad a na místě jej oceníme. Takové věci děláme běžně každý den, takže máme jisté zkušenosti. Během pár okamžiků budete vědět, kolik za daný kousek dostanete – pokud se tedy rozhodnete k prodeji, nabídka bude pochopitelně zcela nezávazná.

Nevíte si rady s cennostmi po prarodičích? Dostali jste nevhodný dárek v podobě šperku, který tak nějak nesedí k žádné večerní róbě ve Vašem šatníku? Nebo prostě potřebujete jednorázovou finanční injekci a celkem logicky nechcete jít do dluhů a splácet dlouhou dobu jen vysoké úroky? Chcete se zbavit „prokletého“ šperku, kterým Vás obdaroval bývalý partner, se kterým jste se rozešli za ne právě příznivých okolností? Ve všech případech Vám můžeme poskytnout velice účinnou a rychlou pomoc.

Bartošova ulice, Zlín, zastavárna U Radnice. Otevřeno každý všední i víkendový den mezi osmou a osmnáctou hodinou. Přijďte k nám, rádi Vás uvidíme a případně dohodneme dobrý obchod! Zastavit (rozhodně nejde o dvojsmysl) se u nás ale můžete i v případě, že byste naopak rádi nějaký šperk koupili – sobě, své přítelkyni, známé k narozeninám, dceři, tetě, babičce, prostě komukoliv, kdo má dobrý vkus! Buď to nechte jako překvapení nebo vezměte dámu svého srdce s sebou, ať si sama vybere, co se jí líbí! To už je jen a jen na Vás a Vašem rozhodnutí!

VÝKUP ZLATA STOUPL NA 480,-KČ / 1 GRAM 14K