POŠTOVNÉ ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč, Výkup zlata za 630,-Kč / 1gram 14K

Volejte: +420 608 943 413 (Po-Ne, 9-17 h)

Výkup zlata ve Zlíně stoupl na 445 Kč

Výkupní ceny zlatého kovu jsou hodně proměnlivé, v zastavárnách snad není den, aby se trochu nepohnuly – ať už tím nebo oním směrem. Pokud potřebujete finanční hotovost a máte doma nějaké šperky, bude to určitě lepší než si sjednávat půjčku na nepříjemně vysoký úvěr u nebankovních společností nebo dokonce běžet k ortodoxnímu lichváři a podepisovat mu směnku.

Čtrnáctikarátové zlato vykupujeme za 445,- kč korun za gram! To je na dnešní poměry opravdu bezkonkurenční cena, která může za nějakou dobu vzhledem k současnému geopolitickému vývoji ještě o něco poporůst. Ovšem rozhodně neváhejte, protože tržní ceny se mohou měnit každým dnem.

vykup_zlata_445
I když máte doma třeba trochu poškozené šperky, které už se nehodí nosit nebo je nemůžete jinde udat, zamiřte k nám. Zastavárna U Radnice ve Zlíně, určitě jste u nás někdy byli nebo třeba jen šli kolem. A kdo z tohoto malebného jihomoravského města není – najděte si Bartošovu ulici a podle navigace se k nám už dostanete, klidně můžete i předem zavolat! Těšíme se na Vás, otevřeno je každý den od osmi ráno do šesti večer!

Šperky, mince, kousky zlata, klidně i úlomky – prostě cokoliv, co je ukuté z nejpůvabnějšího kovu tohoto světa. Pokud náhodou netušíte, jak je to Vaše zlato hodnotné, ryzost vmžiku odhalíme, pro nás je to přeci jen denní chleba. Cennosti po babičce, se kterými si nevíte rady. Snubní prsten, který po bouřlivém rozvodu ztratil hodnotu jako symbol neštěstí. Cokoliv, co je ze zlata a co chcete prodat – přineste k nám a uvidíme, co se s tím dá dělat!

Nemusíte ovšem jen prodávat, pokud chcete, můžete i za zajímavou cenu odkoupit. Naše nabídka šperků je opravdu široká a vybere si opravdu každý – pro maminku, tetičku i snoubenku, dceři k jubileu, prostě k jakékoliv příležitosti. Krásný dárek, který udělá radost a nevyprázdní kapsu, kdo by tohle nebral?