POŠTOVNÉ ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč, Výkup zlata za 630,-Kč / 1gram 14K

Volejte: +420 608 943 413 (Po-Ne, 9-17 h)

Stříbrné prsteny

Jedním z nejoblíbenějších druhů šperků jsou prsteny. Existuje jich nespočet druhů a většina z nich vyniká krásou a působivostí. A zvláště ty stříbrné, které působí neobyčejně jemným a zároveň elegantním dojmem, najdete na ruce nejedné ženy (a vlastně i muže).

K dostání jsou stříbrné prsteny nejrůznějších velikostí a tvarů, od luxusních výrobců či neokoukaných značek, a koupit je koneckonců můžete i na regionálních tržištích třeba ve středomořských turistických destinacích. Výrobě stříbrných šperků se však věnuje i řada tuzemských výrobců, kteří se většinou předhánějí v nízkých cenách a výhodných nabídkách. Tisíce variant stříbrných šperků jsou k dostání i v internetových obchodech.

Co stojí za oblibou stříbrných prstenů? Je to jednoduché. Správně zvolený prsten dokáže ozdobit každou ruku, stříbrné prsteny jsou samozřejmě navíc k dostání v různých velikostech, takže se nemusíte bát, že byste se netrefili a prsten vám neseděl. Vypadají elegantně, mají nadčasový vzhled a hodí se ke každému modelu, neboť díky své barvě nepůsobí tvrdě a zjemňují každý model.

Máte-li pocit, že jsou pro vás stříbrné prsteny příliš jednotvárné či neoriginální, stále tu pro vás existuje řešení. Tyto prsteny totiž designéři často doplňují drahokamy, například topazy nebo velmi oblíbené zirkony (ten bývá jeden větší či více drobnějších, mohou být stříbrné nebo různě barvené, například červené).

V některých případech jsou ozdobné prvky na prstenu dokonce tak dominantní, že zakryjí jednoduchý stříbrný kroužek. Můžeme se setkat s prsteny ozdobenými doplňky ve tvaru srdce, drobnými i masivními, dvojitými kroužky, oblými motivy, proplétanými kroužky… Dnešní stříbrné prsteny také často nesou velmi moderní, až futuristický design, takže pro vás budou skutečně originálním doplňkem, zvlášť pokud se k nim dokážete vhodně obléci.