POŠTOVNÉ ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč, Výkup zlata za 750,-Kč / 1gram 14K

Volejte: +420 608 943 413 (Po-Ne, 9-17 h)

Šperky a stále se měnící móda

Co platilo v oblasti účesů nebo oblékání ještě před padesáti lety, je dnes nepochybně dávno pasé a zaznamenali to i lidé, kteří se o módu vlastně vůbec nezajímají. A to platí nakonec i pro oblast módních doplňků, konkrétně třeba šperků. Ty totiž musí v první řadě ladit s oblečením, takže jsou jinak řečeno přímo svázané s aktuálně letícími modely šatstva.

Šperky doplní každý outfit

Je faktem, že šperky jako takové o Vás a Vaší osobnosti řeknou hodně věcí. A za druhé, velmi výrazný šperk dokáže rozjasnit i ten nejhorší outfit, který jste zrovna našli ve skříni. Kombinace různých materiálů a stylů je povolená, kromě šperků z ryzího zlata a stříbra se dnes nosí i zdánlivě obyčejná bižuterie nebo třeba ocelové náramky. Styl oblečení a styl šperků se nemusí nutně doplňovat, aby se docílilo skvělého výsledku. Naopak, moderní náhrdelníky v sobě nezřídka snoubí třeba kov a kousek dřeva.

Výběr konkrétního šperku ovlivní přímo jen jedna jediná věc, tedy okrem Vašeho osobního vkusu. Je to společenská událost, na kterou si jej chcete vzít. Fantazii můžete mít potom v zásadě jakoukoliv, netřeba se inspirovat fotografiemi z časopisů nebo internetových magazínů, dělejte si vše po svém – záleží na tom, jakou máte odvahu. Například, když volíte vhodné náušnice, vůbec není třeba v potaz brát tvar obličeje – důležitější bude právě onen obličej adekvátně nalíčit. A v neposlední řadě, pokud jste tmavší typ, zvolte světlejší šperk a naopak, určitě to vynikne lépe!

Nebojte se kombinací

Protože máte k dispozici skoro neomezené pole působnosti, šperky klidně kombinujte. Chirurgická ocel, bižuterie a tak dále, klasický zlatý šperk pak může doplnit něco méně hodnotného, vytvořte si svůj vlastní styl, který bude něco jako Vaše ochranná známka. Specializované prodejny mají k dispozici pro své klienty pestrou paletu možností, co si vzít na sebe.

Nezapomínejte na kouzlo spojené se starožitnostmi. Šperky po babičce rozhodně nejsou nudné, ruční zpracování v podání starých klenotnických mistrů se totiž dnes jen tak nevidí! I proto jsou tyto šperky vhodné snad pro všechny myslitelné příležitosti, rozhodně neuděláte chybu, pokud se jimi vybavíte třeba na ples nebo galavečer.