POŠTOVNÉ ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč, Výkup zlata za 630,-Kč / 1gram 14K

Volejte: +420 608 943 413 (Po-Ne, 9-17 h)

Šperky na stehna

Celým světem obíhá nový sexy trend, který přiláká bezesporu pozornost řady mužů. O ženách je všeobecně známo, že mají rádi veškeré “parádění”. Rády na sobě nosí vše, co se leskne a především jsou rády, když zaujmou pozornost svého publika.

Tento výstřední kus šperku se mezi státy šíří rychlostí laviny, právě díky své originalitě a netradičnosti. Že mohou být řetízky jen na krk? Tak tomu už dávno není. První příčku v oblasti módy totiž zaujímají řetízky určené na stehno.

Oblíbený i u slavných osobností

Původ nejnovějšího hitu je zatím neznámý, ale už ho nosí i slavné celebrity, ze kterých si ženy často berou vzor. Pokud se tedy ptáte, co je právě teď IN, máme pro Vás odpověď. Šperky na stehna se vyrábí v různých délkách i šířkách. Některé jsou krátké, jiné zase po kolena, dokonce se vyrábí i řetízky, které svou velikostí pokryjí celou délku nohy. Většinou jsou dělané jako tenké pásky zavěšené pravidelně pod sebou, někdy visí na konci svislý proužek šperku s kamínkem, aby zvýraznil celý outfit.

Tyto doplňky se dají nosit na různé způsoby. Například je můžeme nosit na holých nohách. Ale pokud chceme, aby naše ozdoba byla ještě více vidět, řetízky se nosí navěšené i na natažených hnědých či černých silonkách/legínách, nebo dokonce na džínech. Výběr řetízků je opravdu velký. Na internetu nebo i v obchodech šperky nalezneme v provedení stříbrné, měděné nebo zlaté barvy.

Různorodé využití – zajímavý módní hit

Přívěsky na stehna jsou na noze upevněny podobně jako podvazky. Buď se připínají na spodní prádlo, nebo jsou natažené v oblasti pasu. Někdy se využívá i pohodlnější metody, kdy se řetízek přišije k černé gumě, ta se poté natáhne na stehno například pod kraťasy a nemusíme nikde nic připínat. Abychom zabránili viditelnosti nitek od přišití, obvykle je zakrýváme přilepením ozdobného kamínku.

Ceny u těchto produktů bývají různé. Jistě se musíme koukat na to, zda je řetízek pravý či zda se jedná pouze o bižuterii. Jako bižuterii jej můžeme nalézt na internetových sítích již od dvou eur (což je v přepočtu cca 54 Kč), v pravém provedení je částka pochopitelně o dost větší, sehnat se ale dají. Cena záleží na velikosti šperku a počtu připojených ozdobných kamínků a  diamantů.