POŠTOVNÉ ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč, Výkup zlata za 750,-Kč / 1gram 14K

Volejte: +420 608 943 413 (Po-So, 9-17 h)

Rychlá půjčka je pro Vás

Potřebujete si půjčit, ale nemůžete dosáhnout na bankovní půjčku nebo se bojíte vysokých úroků v případě nebankovních společností? Nechcete, aby někdo věděl, že jste si půjčku vůbec sjednávali? A rádi byste dostali peníze obratem? Rychlá půjčka je pro Vás.

Tip: Stačí zastavit Vaše cennosti u nás, nabídneme opravdu zajímavou cenu nejen za šperky. Prostě rychlá půjčka bez rizika a ihned, vyplacení je možné klidně do deseti minut!

Garantujeme nejvyšší výkupní ceny v širokém okolí. Zástavní smlouva trvá čtyři týdny, během jejího trvání si můžete při složení dohodnuté částky zastavené zboží vyzvednout. Pokud chcete zástavu prodloužit, není to problém. Stačí jen zaplatit domluvené úroky a vše se prodlužuje o další čtyři týdny. Telefonicky je možné prodloužit zástavu jednorázově o týden (protože je jasné, že můžete mít nabitý program a nehodí se Vám něco vyřizovat osobně). A pozor – za zboží, které je v záruce, zaplatíme ještě o něco více, stačí k němu jen dodat potřebné doklady.

Zastavárna & Bazar - U radnice Zlín
Rychlá půjčka je pro Vás.

 

Rychlá půjčka Zlín za všechno, nejen zlaté klenoty. Přijímáme i počítače, notebooky, mobilní telefony a vůbec prakticky veškerou elektroniku. Nevíte, zda je Vaše zlato opravdu zlatem? Rádi vše prověříme, a to zcela zdarma! Zastavte se u nás kterýkoliv den v týdnu mezi osmou hodinou ráno a šestou večer. Můžete se klidně objednat i prostřednictvím emailu nebo telefonicky, těšíme se na Vás!

Rychlá půjčka znamenají výkup zlata nebo stříbra za mimořádné ceny, které jinde opravdu těžko najdete. Spolehlivý tým odborníků prověří každé zastavené zboží a stanoví nejvyšší možnou výkupní hodnotu.

A kde že nás vlastně najdete? Zlín, Bartošova ulice 4393. Otevřeno máme ve všední dny i o víkendech mezi osmou a osmnáctou hodinou. Těšíme se na Vás! Nakonec, nemusíte u nás jen zastavovat nebo vykupovat cennosti. Můžete u nás klidně i výhodně nakoupit – spotřební zboží, elektroniku nebo právě šperky.

Samozřejmostí je zaručení anonymity. Přistupujeme ke klientům lidsky. Potřebujete půjčit peníze zavolejte na mobil: +420 608 943 413 od 8:00 – 18:00 hodin. Můžete také využít e-mail:zastavarnauradnice@gmail.com