POŠTOVNÉ ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč, Výkup zlata za 750,-Kč / 1gram 14K

Volejte: +420 608 943 413 (Po-So, 9-17 h)

Ručně vyráběné šperky mají své kouzlo

Ručně vyráběné šperky jsou originální. Kdo by chtěl mít doma něco, co vlastní i někdo další? Tahle touha žene stále více lidí k tomu, aby si pořídili ručně vyráběné šperky. Ty jsou na rozdíl od jejich strojově vyráběných „kolegů“ vždy stoprocentním originálem a jejich kvalitu nelze ani v nejmenším zpochybnit.

Mnozí si možná myslí, že lidská práce nemůže v moderní době nahradit stroje, ale u šperků takhle teze tak docela neplatí. Pojďme si proto povědět něco o výběru ručně vyráběných klenotů, které udělají jedinečnou parádu!

Je to šperk na celý život

Jak platí i v jiných oborech, existují prostě klenoty, které nemůžete vyrobit pomocí žádného stroje. A samozřejmě i takové, na které jsou krátké ruce klenotníka a jeho zrod se musí svěřit moderní technologii. Kvalita zpracování pak záleží na tom, jak je který zlatník manuálně zručný, žádné dva šperky nejsou v tomto směru navlas totožné.

K dispozici navíc máte skoro neomezené možnosti. Zatímco u strojově vyráběného šperku nelze dělat závažnější úpravy, protože pak už budou vypadat minimálně dost omšele, pro ruční výrobu to tak docela neplatí. Ty je totiž možné upravit nejen z hlediska velikosti, prostě s nimi koupíte šperky doslova a do písmene na celý život.

Jednoznačný původ je samozřejmost

S nákupem ručně vyráběných šperků víte hned, odkud pocházejí. Kopií vyráběných podle stroje jsou na světě statisíce, cílem je prodat těch zlatých prstenů co možná nejvíc. Lokální klenotník Vám ale vyjde vstříc a vytepá prsten přesně podle Vašich představ. Řídí se totiž známým heslem, že zákazník je současně i pánem. A vysoká kvalita výroby je samozřejmost – jediný horší kousek a skvělá pověst zlatníka je navždy ztracena, pečlivostí zpracování si proto můžete být stoprocentně jisti.

Ručně vyráběné šperky jsou krásné

Když navíc kupujete dárek v podobě klenotů, dáte tím najevo, jak si toho druhého člověka vážíte. Sériově vyráběný kousek sice potěší, ale mají ho na ruce, krku nebo v ušním lalůčku i tisíce dalších, že? To ručně vyráběný šperk je originál – a navíc – cena je plus mínus hodně podobná, takže nemusíte vydávat za jeho pořízení značné sumy. Snad jen ta časová náročnost bude trošku jiná, protože je to lidově řečeno přeci jen větší „piplačka“. Dojem z dárku ale bude o hodně jiný, a to vždycky výrazně lepší!

DOPORUČUJEME ZLATNICKOU DÍLNU ZAKÁZKOVÉ ZLATNICTVÍ VE ZLÍNĚ.