POŠTOVNÉ ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč, Výkup zlata za 630,-Kč / 1gram 14K

Volejte: +420 608 943 413 (Po-Ne, 9-17 h)

Půjčka před výplatou

Potřebujete peníze, protože zaměstnavatel zase otálí s termínem výplaty? Vymlouvá se, až to hezké není, ale zaplatit složenky je prostě nutné a jsou tu i další výdaje, které neminou snad žádnou tuzemskou domácnost. Řešení je přitom celkem snadné – je to půjčka před výplatou.

Peníze dostanete opravdu rychle, stačí jen přinést věc, kterou můžete po čtyři týdny oželet a nechat ji zastavit. Do deseti minut od příchodu budete mít vyplacenou dohodnutou sumu a můžete se rozhodnout podle vlastní libovůle. Buď do lhůty čtyř týdnů pro zastavenou věc (elektronika, šperky, nářadí, sportovní vybavení, prostě cokoliv, co má nějakou hodnotu) přijdete a vykoupíte ji zpět, nebo „propadne“ a stane se majetkem naší zastavárny, v tom také půjčka před výplatou de facto spočívá. V obou případech je to bez dalších závazků, můžete se prostě rozhodnout podle sebe. Další možností je zaplatit domluvené úroky a zastavit zboží na další čtyři týdny.

Ohodnocení zboží přímo na místě – na počkání a férově. Dostanete tu nejvyšší možnou výkupní cenu, a pokud je ještě daný produkt v záruce (často v případě elektroniky, kdy hodláte zastavovat mobilní telefon), dostanete ještě více, stačí vše jen doložit potřebnými papíry. Svěřte se do rukou zkušených profesionálů, jimž proudí denně pod rukama zboží všeho druhu i kvality. Máte to tedy absolutně bez rizika!

Půjčka před výplatou znamená jistotu, kterou dnes už jen tak nespatříte. A kde nás najdete? Zajeďte do Zlína, naše zastavárna sídlí v Bartošově ulici 4393. Budeme se na Vás těšit každý všední i víkendový den mezi osmou a osmnáctou hodinou, přijďte kdykoliv – nebo se klidně dopředu telefonicky neb emailem objednejte! Vynikající služby, ověřené zboží. Klidně u nás můžete i nakoupit nějaký ten zajímavý šperk.