Levné šperky online, expedice do 24 hodin. Poštovné nad 2 000 Kč ZDARMA.

Pravý čas na nákup zlata

Pokud jste v posledních pár měsících nenakoupili zlato v množství větším než malém, asi si dnes rvete vlasy z hlavy. Pravý čas na nákup zlata je tu. Ano, cena zlata prudce roste, doslova a do písmene den ode dne stále více a více. Vždyť jen v prvních pár týdnech nového roku stoupla o dobrou desetinu, a pokud se situace ve světě trochu „neuklidní“, asi se nedá očekávat nic jiného, než další růst. Jak je tohle možné?

V lednu 2015 se zlato běžně obchoduje za 1300 dolarů za trojskou unci. Je to dané nejen geopolitickou situací, ale i propadem eura vůči dolaru, které ztratilo více než čtyři procenta své hodnoty za jediný měsíc! Zhodnocení finančních prostředků pak nic nebrání, kupte si pár gramů zlata (nebo raději stogramovou cihličku) a počkejte si dalších pár měsíců či let. Cena jistě poroste, a to už jen proto, že se mezinárodní situace asi jen tak neuklidní a boje na Ukrajině nebo v Sýrii jen těžko utichnou, leda by se stal opravdový zázrak – řinčení zbraní je už dnes v některých oblastech světa spíše místní folklór.

 

I když se to ještě v minulém roce zdálo býti naprostou utopií a mnoho lidí raději zvažovalo investici do stříbra nebo třeba nemovitostí, poslední týdny dávají milovníkům zlata za pravdu. V současnosti je opravdu nejvyšší čas nakoupit jeho zásoby, které zub času nikdy neznehodnotí, a pokud nebude mít nepřející ruka v dosahu lučavku královskou, můžete se ze zlata těšit až do smrti. Tedy pokud jej výhodně neprodáte, nakonec – když třeba Vaše firma zkrachuje, máte stále cenné aktivum, s nímž se dají vyplatit věřitelé a tak podobně. Ať už jde o zlaté cihličky nebo šperky a mince, zlato prostě dlouhodobě na hodnotě neztrácí. Teď ještě vědět, kolikakarátové kousky máte doma – ale to stačí jen zajít do zlatnictví nebo zastavárny!

Nabídka šperků:

Bílé zlato / Brože / Dámské náušnice / Dámské prsteny / Dětské náušnice / Dětské šperky / Masivní šperky / NáramkyPánské prsteny / Přívěsky / Prsteny s diamanty / Řetízky