POŠTOVNÉ ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč, Výkup zlata za 630,-Kč / 1gram 14K

Volejte: +420 608 943 413 (Po-Ne, 9-17 h)

Pečetní prsteny

Nabízíme velké množství pečetních prstenů. V našem bazaru najdete pánské prsteny i pečetní. S diamanty nebo erbem. Prsteny můžete nakupovat také na proti hodnotu svého starého šperku. Veškeré pečetní prsteny máme online na webu a pravidelně přidáváme nové kousky.

U nás se nemusíte bát, že prsten není pravý. Ručíme za to svým jménem, které je pro nás více než zisk. Každý prsten je opatřen Českým státním puncem.

Pečetní prsteny se znovu vrací do módy. Zatímco dříve je mohl nosit jen vybraný šlechtic nebo třeba i úředník, dnes si je může pořídit naprosto každý – vždyť ceny jsou velmi příznivé. Čistě chirurgická ocel nebo ozdoba v podobě drahého kamenu, záleží na tom, jaký máte konkrétně vkus.

A nemusí jít o žádné masivní kusy, které sotva unesete na prstu. Moderní pečetní prsteny váží třeba jen deset gramů, vynikají přitom vysokou ryzostí a je tu i možnost nechat si vyrýt nějaký ornament nebo nápis – to vše je obvykle zaneseno v původní ceně. Stačí si už jen zvolit přesnou velikost a můžete se pyšnit opravdovým skvostem!

 

Historie pečetních prstenů sahá do staré Anglie a Skotska kdy tyto prsteny sloužily jako podpis neboli autentizace. Později i k zapečetění dopisů a důležitých zpráv. Jaké můžete mít pečetní prsteny: Rodinné, zednářské, náboženské, vojenské, univerzitní, firemní.