POŠTOVNÉ ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč, Výkup zlata za 630,-Kč / 1gram 14K

Volejte: +420 608 943 413 (Po-Ne, 9-17 h)

Každý gentleman má mít svůj prsten

Pokud si myslíte, že šperky nosí jen dámy a slečny jste na omylu. Dnes možná nošení prstenů u mužů není obvyklé tak jako dříve. Pořád je zde, ale spousta gentlemanů, kteří nedají dopustit na svůj zevnějšek a na své šperky.

Jdete do společnosti a jste oblečen ve svém obleku a nemáte prsten? Možná Vás to ani nenapadlo, ale každá whisky se drží v ruce lépe, pokud na svém prstě máte rodinný pečetní prsten. Možná chutná i lépeJ. Je čas to změnit. Pánské prsteny už dávno nemusí být tak drahé. Máte dvě možnosti, koupit si nový na zakázku vyrobený u zlatníka. Zde se, ale cena celého pečetního prstenu vyšplhá k 17 tisícům. Nebo můžete nakoupit levněji v bazaru. Může někdo poznat, že je šperk z bazaru? Jasně, že nemůže. Prsteny v bazarech jsou chemicky čištěny, projdou ultrazvukovou lázní a poté jsou vyleštěny.  Prsten se tak vyhladí a drobné oděrky se ztratí. Cena pečetních prstenů v bazarech jsou daleko výhodnější často o 50% levnější než ve zlatnictví.

Monogram na prstenu jde snadno vybrousit a doplnit o Váš. Nebo si můžete nechat místo monogramu udělat erb nebo jiné symboly Vám blízké.

Zde jsou ukázky prstenů, které jsme prodávali nebo prodáváme u nás v bazaru:

Stále nevíte zda do toho jít? Myslíte si, že pro Vás takové věci nejsou? Ano v dnešní době jsou jiné vymoženosti jako drahé smartphony. Ale ten už má dnes každý. Ve společnosti vyniknete něčím výjimečným.  A to pečetní prsteny nebo pánské prsteny jsou. Výjimeční muži si zaslouží výjimečné věci.