POŠTOVNÉ ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč, Výkup zlata za 630,-Kč / 1gram 14K

Volejte: +420 608 943 413 (Po-Ne, 9-17 h)

Nože Sanelli

Nože přirozeně nejsou pouze zbraněmi a vražednými nástroji. Jsou to také nástroje užitečné a naši každodenní pomocníci, bez kterých bychom se například v kuchyni rozhodně neobešli. A právě do kuchyně je potřeba mít kvalitní nože, pokud máte mít z vaření opravdu radost. Skvělou značkou je tradiční italská značka Sanelli, která vyrábí nože už od roku 1864.

Toho roku bylo založeno vysoko v italských Alpách nožířství, které se později mělo proslavit po celém světě. Ambrognio Sanelli, zakladatel firmy, působil předtím několik let jako nožíř v Benátkách. Po návratu do svojí domovské vesnice si založil vlastní nožířství. A nože Sanelli dnes platí za špičku v oboru nejenom mezi kuchaři, ale také řezníky a všemi pracovníky potravinářství, kteří potřebují mít stále nabroušené ostří.

Světoznámá je především technologie, pomocí které se testuje pohodlné ovládání těchto nožů. Řezníkovi se na tělo umístí senzory, které pak při krájení masa snímají hodnoty a vyhodnocují, jak moc je nůž ergonomický. Neustále dopředu jde ale také vývoj čepele a ostření. A naprostou špičkou je pak rukojeť, která je podle výrobce natolik pevná, že poskytuje na její celistvost dokonce doživotní záruku. A je nutné říct, že nože Sanelli si mohou takovou garanci skutečně dovolit.

K dostání jsou od této světoznámé italské značky nejrůznější nože. Ať už jde o běžné kuchyňské nože, které dokonale uspokojí potřebu všech domácích kuchařů, až po takové speciality, jako jsou speciální nože na šunku, vykosťovací nože, sekáčky, nebo dokonce celé sady nožů. Dobrá rada nad zlato pro všechny, kteří shánějí kvalitní nůž, na který je spolehnutí a nikdy vás v kuchyni nezklame je – zkuste si nůž značky Sanelli.