POŠTOVNÉ ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč, Výkup zlata za 630,-Kč / 1gram 14K

Volejte: +420 608 943 413 (Po-Ne, 9-17 h)

Nejlevnější šperky ve Zlíně a okolí

Chcete pořídit krásný zlatý šperk za nízkou cenu? Hurá do Zlína!

Naše zastavárna Zlín vám poradí a pomůže při výběru kvalitních šperků, za které rozhodně nedáte celou výplatu. Proč chodit do zlatnictví, když dostanete špičkovou jakost i u nás? Levné šperky neznamenají automaticky nekvalitní dárek, vždyť u nás uvidíte jedině prvotřídní kousky. Dárek z lásky nebo k zásnubám, k výročí svatby nebo dalším jedinečným příležitostem, které se jen tak neopakují.

Zlaté šperky levně – s profesionálním komentářem a ve znamenitém provedení

Vintage styl, který frčí stále víc – ale také kousky, co působí přímo nadčasově. Nebojte se zeptat, rádi vám odborně poradíme, co zvolit jako dar pro manželku nebo přítelkyni. Prostě dárky, které se mohou nosit naprosto kamkoliv, do společnosti, do práce, na ples nebo jen tak na procházku po městě. Šperky ve Zlíně jednoduše mají svůj styl!

Jednoduché řešení na poslední chvíli. Nebojte se navštívit nás o víkendu, máme otevřeno každý den od osmi ráno do šesti večer, sídlíme v Bartošově ulici ve Zlíně, nedaleko Baťovy univerzity. Bazarové šperky, které si zamilujete a ocení je i vaše drahá polovička – tak co si více ještě přát, že? Zlaté přívěsky nebo náušnice už za pár stovek, které se hodí snad ke každé myslitelné příležitosti. Zlaté šperky levně jsou ideální dáreček, stačí snad jen pečlivě zabalit a schovat, pokud jej kupujete až příliš dopředu. Jednoduchá elegance, naprosto nadčasová paráda…

Bazar Zlín, kde jsme k dispozici každý den, nabízí i spoustu dalších věcí kromě zlatých šperků. Tak například – stříbrné klenoty, elektronika, sportovní potřeby a samozřejmě bychom mohli ještě pokračovat. Pokud si tedy hodláte i trochu zasportovat nebo najít inspiraci pro nákup nového mobilního telefonu, můžete k nám pochopitelně zavítat také – rádi vás uvidíme!