POŠTOVNÉ ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč, Výkup zlata za 750,-Kč / 1gram 14K

Volejte: +420 608 943 413 (Po-So, 9-17 h)

Nejlevnější šperky ve Zlíně

Už nemusíte nechávat desetitisíce ve zlatnictví, když je možné koupit zlaté šperky levně – například v naší zlínské zastavárně u radnice. Jinde jen tak neseženete šperky, které jsou naceněny tak nízko.

Vždyť základní cena zlatých cenností je u nás 850 korun za gram, dnešní zlatnictví jsou s cenou minimálně o sto procent výš. Nezáleží na tom, jestli koupíte dárek snoubence, mamince nebo neteři, šperky v perfektním stavu jsou tu pro vás – a doslova za lidovou cenu!

Profesionální servis je zaručen, vyberete si vždy špičkový kousek

Nevadí nám, když přijdete v sobotu, nemusíte se ohlížet na to, že zrovna není pracovní týden. Totiž, máme otevřeno každý den, od osmi do osmnácti hodin, takže k nám zavítejte třeba po práci nebo v době osobního volna, abyste vybrali lákavé překvapení pro dámu svého srdce. Nenabízíme také jen a pouze zlaté šperky levně, u nás najdete i zajímavé věci ze stříbra, stejně jako cennou elektroniku nebo vybavení pro sportovní aktivity. Náš obchod je tu pro Vás ve Zlíně, ulice Bartošova c. 4393 viz kontakt. Vybrat si také můžete zlaté šperky v našem eshopu.

Bazarové šperky, které udělají obrovskou radost. Dárek za složenou maturitu nebo absolutorium na vysoké škole, jen tak pro radost nebo k výročí svatby, možností je tu celá řada, začínáme s cenovkami doslova na pár stovkách! Pokud máte doma zašlý šperk, doneste nám jej, odborné čištění za symbolických pět desetikorun zaručí, že bude doslova jako nový! Nevíte, jestli je ve vaší šperkovnici originální kousek nebo „jen“ bižuterie? Nevadí, rádi pro vás všechno zjistíme, když budete chtít, nezávazně vám nabídneme i zajímavou protihodnotu.

Levné a kvalitní šperky v jihomoravském regionu

Zlaté prsteny, náramky, náušnice, řetízky, cenné šperky online a mnoho jiných možností pro každou myslitelnou příležitost. Masivní šperk s diamantem nebo nějaká drobnost pro mladou slečnu, dáme vám zajímavý tip na něco hezkého k narozeninám. Nechybí ani stále oblíbenější Vintage styl, desítky a stovky možností doslova pro každý den…