POŠTOVNÉ ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč, Výkup zlata za 750,-Kč / 1gram 14K

Volejte: +420 608 943 413 (Po-Ne, 9-17 h)

Nejlepší čas na koupi zlata

Vánoce se kvapem blíží a Vy přemýšlíte, čím obdarovat své blízké nebo si sami chcete dát pod stromeček zlatý šperk? Přijďte nás navštívit do našeho bazaru v centru města Zlína. Máme pro Vás připravenou bohatou nabídku levného zlata. Najdete zde mnoho krásných zlatých šperků. Pro dámy zlaté prsteny v bílém i žlutém zlatě, s diamanty, zirkony nebo celo-zlaté. Přívěsky nabízíme různých tvarů jak pro ženy, muže tak i děti. U nás najdete také velké množství řetízků ze žlutého zlata, bílého zlata, různých tlouštěk. Samozřejmostí jsou také zlatné náušnice různých stylů, krásné náramky článkové, řetízkové a např. pánské pečetní prsteny.

Přesvědčte se sami o naší nabídce a nakupte u nás zlaté šperky za super ceny. Darovaný šperk nebude jen dar od Vás, ale také investicí s trvalou hodnotou. Nakupte levné zlato u nás v bazaru a udělejte radost k nezaplacení. V současné době je nejlepší čas na nákup zlata.

IMG_9695   IMG_9696

Všechny námi nabízené šperky mají státní punc a jsou profesionálně vyčištěny zlatníkem, se kterým spolupracujeme. Součástí u nás zakoupeného zlatého šperku je elegantní krabička.

Proto neváhejte a navštivte nás v našem bazaru, těšíme se na Vaši návštěvu.

Online nabídka šperků zde:

Bílé zlato / Brože / Dámské náušnice / Dámské prsteny / Dětské náušnice / Dětské šperky / Masivní šperky / Náramky / Pečetní prsteny / Přívěsky / Prsteny s diamanty / Řetízky