POŠTOVNÉ ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč, Výkup zlata za 750,-Kč / 1gram 14K

Volejte: +420 608 943 413 (Po-Ne, 9-17 h)

Masivní šperky

Některá odvětví módy jsou vskutku nestárnoucí a zejména to platí pro šperky. Módní stylisté s oblibou požívají slovo „nadčasové“ a v tomto případě se opravdu trefili do černého. Ženy se odpradávna rády zdobily a i dne není výjimkou, když spatříte na ulici ženu, která zvolila jako doplněk masivní šperky.

Opakovaně se dočítáme o tom, že se jedná o hit sezony. Současné trendy svědčí individualitě a netradičnosti – čím více vyniknete, tím lépe. Šperky bývají nepřehlédnutelnou součástí dámského outfitu. Navíc nemusí být vyrobeny rovnou ze zlata nebo jiných drahých kovů, zaujme hlavně originalita. Všimněte si, až budete někde mezi lidmi, kolik žen nosí na krku masivní korále z velkých perel, kolik jich má náušnice až na ramena nebo náhrdelníky s výrazným motivem, který nepochybně zaujme vaši pozornost.

Na mnoha rukou pak spatříte stejně masivní náramky (často z jediného kusu materiálu) nebo výrazné prsteny. Důvodů to má hned několik, dámy totiž dobře vědí, že na sebe lépe přitáhnou zraky kolemjdoucích a také svedou pozornost od případných nedostatků na postavě. Není pochyb o tom, že takové výrazné šperky se hodí pro odvážné a sebevědomé osobnosti, které si užívají, když mohou být v centru dění a zároveň jsou si jisté svým stylem. Mají navíc schopnost dodat sebedůvěry pro ty spíše nejisté.

Jak masivní šperky nosit?

Důležité je uvědomit si, že tyto šperky opravdu nelze přehlédnout, proto byste z toho měli udělat jejich přednost a oblečení přizpůsobit šperkům, nikoli naopak. K výrazným doplňkům již není potřeba výrazného oblečení, takže jestliže si rády rozjasníte den náhrdelníkem z velkých červených perel, raději ho doplňte pouze jednobarevným trikem v tlumených odstínech. Oba vzory se nebudou nijak tlouci, naopak vytvoří překvapivě působivou kombinaci. Šperky však raději příliš odvážně nekombinujte, vystačí vám jeden pro jeden model.