POŠTOVNÉ ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč, Výkup zlata za 750,-Kč / 1gram 14K

Volejte: +420 608 943 413 (Po-So, 9-17 h)

Levné šperky bazar

Spustili jsme online prodej zlatých šperků přes internet. Levné šperky zlaté šperky jsou vyleštěny a připraveny na okamžité nošení. Posíláme na dobírku po celé České republice a Slovensku. Máme skladem stovky kusů zlatých klenotů. Dámské prsteny, pánské prsteny, náramky, náušnice nebo řetízky a mnoho dalších typů zlatých šperků.

Tip: Nezapomeňte zboží můžete do 14 dnů vrátit když se Vám nebude líbit.

Nákup zlatých šperků se vyplatí. Hlavní důvod je cena. Jen u nás zlaté šperky levně. Běžně se nové šperky ve zlatnictví pohybují kolem 1500-2500,-Kč/1 gram. U nás je to cena poloviční v některých případech i třetinová. Ano říkáte si, že to jde o nové zboží. Ale troufám si tvrdit, že v mnoha případech by jste rozdíl od použitého a nového šperku nepoznali. Šperk je z kovu, který jde odřít nebo poškrábat, ale také jde vyleštit a vyhladit. Pomocí ultrazvuku se vyčistí špína a leštičkou se vyhladí kov.


Tip: Proč vyhazovat peníze ve zlatnictví když si u nás za stejné peníze můžete koupit prsteny dva…

Naše nabídka rozdělena do kategorií:

Bílé zlato / Brože / Dámské náušnice / Dámské prsteny / Dětské náušnice / Dětské šperky / Masivní šperky / Náramky / Pečetní prsteny / Přívěsky / Prsteny s diamanty / Řetízky

Galerie šperků co jsme prodávali a prodáváme:

Levné šperky můžete objednat kdykoliv. Poštovné nad 2000,-Kč zdarma.