POŠTOVNÉ ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč, Výkup zlata za 750,-Kč / 1gram 14K

Volejte: +420 608 943 413 (Po-So, 9-17 h)

Levné půjčky

Někdy nemusíte chodit do banky ani kontaktovat nebankovní společnosti. Pokud potřebujete peníze, jsou tu levné půjčky – dohoda je rychlá a maximálně férová, nemusíte se tedy vůbec ničeho obávat.

Cennosti, které máte doma, od zlata po elektroniku, můžete snadno zastavit a získat zajímavé peníze. Ve lhůtě čtyř týdnů si je pak můžete jednoduše vykoupit zpět za pevně danou sumu. Případně je nechat v zástavě ještě po další čtyři týdny s tím, že zaplatíte domluvené úroky. Jak jednoduché!

Levné půjčky lze dořešit i telefonicky.

Peníze můžete čekat už do deseti minut od příchodu do naší zastavárny, oceníme donesené zboží doslova na počkání. Bez dalších závazků, navíc nehrozí exekuce a tak podobně. A kdybyste nestíhali přijít osobně, nic se neděje. Levné půjčky lze dořešit i telefonicky. Prostě se nám ozvete a prodloužíme zástavu o další týden.

Zastavit můžete v podstatě jakékoliv zboží, samozřejmě musí mít určitou hodnotu – tedy nářadí z kutilské dílny, televizor, notebook či jinou elektroniku, šperky a další cennosti, sportovní vybavení pro letní i zimní sporty a tak podobně. A nemusíte jen zastavovat, nabízíme i možnost odkoupení zajímavého bazarového zboží s prověřenou kvalitou a navíc za rozumnou cenu.

Levné půjčky znamenají opravdovou jistotu, že dostanete nejvyšší výkupní cenu (pokud je zboží ještě stále v záruce, tak bude celkové ocenění o poznání výhodnější). Pokud si nejste jistí, jestli jsou Vaše zlaté klenoty skutečně pravé, rádi to zjistíme za Vás – a zcela zdarma. Můžete si nechat i své poněkud zašlé zlaté kousky odborně vyčistit, a to za velmi nízkou cenu padesáti korun.

Levné půjčky od nás rovná se okamžité peníze takzvaně „na dřevo“.  Určitě se u nás zastavte, jsme pro Vás k dispozici každý den mezi osmou hodinou ráno a šestou večer. Adresa? Zlín, ulice Bartošova 4393.