POŠTOVNÉ ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč, Výkup zlata za 630,-Kč / 1gram 14K

Volejte: +420 608 943 413 (Po-Ne, 9-17 h)

Léčivé kameny – Jak lečí nemoci

Podle některých ryzí placebo, jiní v nich vidí zázračnou moc shůry. Léčivé kameny rozdělují lidskou společnost na dvě poloviny, mnoho z nich totiž údajně dokáže léčit nejrůznější neduhy psychického i fyzického rázu.

Stačí si je vystavit někde v obýváku nebo nosit u sebe, zlepšení zdravotního stavu by tak mělo být podle mnohých esoteriků stoprocentně zajištěno. Existuje seznam kamenů, které jsou vhodné pro konkrétní znamení zvěrokruhu, ale i soupis, jenž určuje, na jakou nemoc by měl ten který kámen zabrat.

Nejrozšířenějšími kameny jsou v tomto ohledu bezesporu křišťál a jantar. Zatímco první jmenovaný pomáhá proti bolestem hlavy, nespavosti či snižuje účinky nadměrného a dlouhodobého stresu, jantar lze prý s úspěchem využít pro léčbu jaterních či ledvinových potíží, zabrat by měl i na problémy se štítnou žlázou či bolavé klouby. Posiluje také duševní energii, pomůže najít tělu ztracenou rovnováhu a pohlcuje bolest.

lecive_kameny_prehled
Těm, kteří nemají v pořádku imunitní systém, se doporučuje nosit s sebou turmalín, naopak na kašel a potažmo všechna onemocnění horních cest dýchacích podpoří akvamarín, tentýž kámen také podle odborníků na tuto problematiku zabírá i v případě, že trpíme nejrůznějšími alergiemi. Osvobodit se od závislostí všeho druhu nebo různých „špatných“ zlozvyků napomůže záhněda či durmotierit. Proces hojení zlomených kostí pak podpoří magnezit či kalcit.

Léčivými kameny se dá údajně podpořit i dlouhodobá dieta. Stačí pouze jediné – pravidelně pít výluh z magnezitu. Srdeční potíže by pak měl vyřešit rubín, jenž snižuje i krevní tlak, nebo můžeme na tomto místě zmínit i růženín. Sexuální dysfunkci pak zažene na ústup achát, granát či nejrůznější druhy perel.

A co epileptici? Toto nepříjemné onemocnění se dá podle mnohých také vyřešit, stačí mít u sebe smaragd či jaspis (nebo dokonce jen obyčejnou měď).