POŠTOVNÉ ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč, Výkup zlata za 750,-Kč / 1gram 14K

Volejte: +420 608 943 413 (Po-Ne, 9-17 h)

Kupujte zlato a stříbro, když ho všichni prodávají

Chcete-li znát nejlepší způsob jak zbohatnout, měli byste naslouchat těm, kteří již bohatí jsou. Možná jste mohli mít obavy, když jste sledovali cenu zlata a stříbra, která klesala téměř každý den v měsíci. Kupujte, když všichni ostatní prodávají a držte, když všichni ostatní nakupují. To není jen chytlavý slogan. Jedná se o samotnou podstatu úspěšných investic.

Jim Rogers – Příležitost ke koupi zlata

Jim Rogers zbohatl při obchodování s komoditami. Je dobře známý pro své chování, kdy dělá pravý opak toho, co dělá většina investorů. Nenakupuje, když jsou ceny blízko svého maxima. Pokud investice do určité komodity už není v danou chvíli populární, pak stejně investuje ve velkém množství a věří, že brzy bude na prodej. V těchto dnech vidí Rogers zlato celkem neutrálně. Tvrdí, že zlato si udrží svou pozici, ale věří, že zde stále existuje možnost, že bude tento drahý kov dále klesat.

Marc Faber – Kupujte zlato a stříbro

Mark Faber, alias „Dr. Zkáza „, jde se svými anarchistickými názory snad nejvíce proti proudu ze všech. Předpovídal, že od roku 2011 dále bude prudký pokles na akciovém trhu. Zatímco ceny zlata a stříbra klesly v první polovině roku 2014 o 4 procenta, Faber stojí pevně za svým názorem, že zlato a stříbro překoná naše očekávání na akciovém trhu v příštích měsících a letech.

George Soros má pravdu

Někdy je chytré prostě prodat zlato. George Soros, miliardář a manažer hedge fondů (speciální investiční fondy s vysoce rizikovou investicí), opět známý finanční anarchista, přestal v květnu 2011 nakupovat akcie, zatímco všichni ostatní s nákupem pokračovali. Díky tomuto kroku ho příliš neovlivnila krize v následujících letech, když zlato začalo strmě klesat.

Tito ,,finanční anarchisté‘‘, kteří se zabývají investicemi do drahých kovů, mívají zřídkakdy přesně načasovanou tu správnou investici, ale jsou natolik jasnozřiví, že poznají, když se určitý trend se blíží ke svému konci. Neplavte za každou cenu proti proudu, jako tito finanční anarchisté, to k úspěchu nevede. Plavte proti proudu, když si myslíte, že máte pravdu a ostatní se mýlí!