POŠTOVNÉ ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč, Výkup zlata za 750,-Kč / 1gram 14K

Volejte: +420 608 943 413 (Po-So, 9-17 h)

Kombinace zlata a stříbra

Vyjít do společnosti ozdobená nějakým tím šperkem je zcela běžné a málokterá žena se nad tím nějak pozastavuje. Při pohledu do ulic to někdy vypadá, jako by dámy ani neuvažovaly nad tím, že se výběru šperku vyplatí věnovat dostatečnou pozornost. Kombinace zlata a stříbra může být také zajímavá. Vhodný doplněk totiž dokáže celkový dojem z vašeho modelu prozářit – anebo naopak pořádně pokazit. Všechno záleží na umění kombinovat.

Ve světě šperků existují dvě široce obsazené kategorie: zlaté a stříbrné kousky. Nezáleží na tom, zda se jedná o náušnice, náramky, prsteny nebo náhrdelníky – vše se vyrábí jak ve stříbře, tak ve zlatě. Materiál samotný není ani tak podstatný jako spíše jeho barva, která hraje důležitou roli při následném výběru ostatních součástí outfitu a ten by měl samozřejmě dokonale ladit. Zatímco zlaté šperky lépe doplní teplé barvy, stříbro se naopak hodí pro studenější kombinace modré, šedé či černé. Zlatou vhodně doplníte červený či zelený model. Obecně ale platí, že co se týče variability, je stříbro přizpůsobivější a lépe se hodí k většímu množství barev a materiálů, disponuje totiž poměrně neutrálním odstínem na rozdíl od zlata.

A co takhle oba materiály zkombinovat? Nápad to rozhodně není špatný, takže pokud věříte svému módnímu vkusu a dokážete odhadnout správnou míru, pak není proč váhat. Kdo si však není jistý, pro toho platí, že by se neměl pouštět do riskantních kombinací a raději sáhnout pouze po jedné z možností: zlaté či stříbrné.

Nebo to svěřte do rukou návrhářů a sáhněte po „hotové“ kombinaci těchto dvou materiálů. Tím nezkazíte vůbec nic: decentně řešené šperky, které spojují přednosti zlata i stříbra, dokážou zaujmout nejednu slečnu či paní. Můžete si vybírat z nespočtu zlatých prstenů osázených stříbrnými perličkami, zlaté přívěšky se stříbrnou dekorací a další, mnohdy designově velice povedené kousky.

Naše nabídka šperků:

Bílé zlato / Brože / Dámské náušnice / Dámské prsteny / Dětské náušnice / Dětské šperky / Masivní šperky / Náramky / Pečetní prsteny / Přívěsky / Prsteny s diamanty / Řetízky