POŠTOVNÉ ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč, Výkup zlata za 630,-Kč / 1gram 14K

Volejte: +420 608 943 413 (Po-Ne, 9-17 h)

Koloidní stříbro

Co to vlastně je koloidní stříbro? Podle mnohých se jedná o lék na skoro všechny neduhy, existují však i hlasy proti. Každopádně, lékař Vám je často ani nepředepíše (zákonem je totiž povoleno jen k vnějšímu používání, „nesmíte“ tedy užívat klasické kapky) a shánět si jej budete muset v případě zájmu v obchodech se zdravou výživou nebo od certifikovaných prodejců.

Podle odborníků stříbro působí toxicky a hromadí se při dlouhodobějším užívání v těle, krátkodobé užívání ale na škodu příliš nebývá. Zkrátka a dobře, stejně jako s léky a doplňky stravy, nic se nemá přehánět. Několikadenní kůra určitě neuškodí.

Laicky řečeno jde o uvolnění malých částeček stříbra do destilované vody. Děje se tak za pomoci elektrochemického procesu, kdy dvě stříbrné elektrody díky střídavému proudu uvolní trochu stříbra, které pak lze využít k léčebným účelům.

Koloidní stříbro působí na houby, parazity a různé druhy plísní. Dokáže z těla dostat škodlivé látky, používá se při rakovině a dalších vážných onemocněních, úspěšně léčí vředy a záněty, posiluje imunitní systém a snižuje únavu z pracovního procesu a kladné účinky jsou popisovány i při léčbě artritidy.

Dále lze kapky koloidního stříbra úspěšně použít jako lék na akné a popáleniny nebo kvasinkové infekce. Dokonce i kosmetické problémy – zdánlivě nezhojitelné rány nebo lupy ve vlasech – by neměly být pro koloidní stříbro závažným problémem. Jedinou nevýhodou je asi to, že jde o čistě přírodní produkt, což samozřejmě může být na škodu pro farmaceutické společnosti. A jen pro upřesnění, koloidní stříbro můžete v tekuté formě koupit za cenu od několika stovek výše za čtvrtlitrovou lahvičku. Ceny se řádově u jednotlivých eshopů moc neliší.

A ještě zajímavost na závěr – víte, že koloidní stříbro může vyléčit i neduhy Vašich zvířecích mazlíčků či dokonce rostlin? Odčervení, léčení ranek a onemocnění listů, žádný problém.