POŠTOVNÉ ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč, Výkup zlata za 750,-Kč / 1gram 14K

Volejte: +420 608 943 413 (Po-Ne, 9-17 h)

Investice do zlata

Investice do zlata a do zlatých slitků je v poslední době propíráno všemi směry. Ovšem jaká je realita a fakta? Jak je možné, že zlato od roku 2005 skoro zdvojnásobilo svou tržní cenu? Viz graf: https://www.ezlato.cz/cena-zlata-za-poslednich-40-let-v-usd/cz/t-760/.

Ano, do zlata má cenu investovat, v horizontu 10-15 let je to nejlepší investice. Můžete nakupovat jak velké tak drobné slitky. Jde jen tedy o částku, kterou chcete investovat. Zároveň je zlato i výborný artikl, na který si můžete zapůjčit peníze. Tedy zastavit zlato.

Proč, ale cena zlata jde tak nahoru?

Doporučuji přečíst článek na serveru finmag.cz.

„Řada analytiků vidí v současných rekordních cenách zlata další z řady spekulativních bublin. Argumenty mnoha z nich jsou však poněkud povrchní, často je nahrazuje pouhý dojem, že zlato rostlo příliš rychle a už tak dlouho, že prostě musí přijít nějaký zvrat. Považovat však pocity a „pečlivé studium“ grafu dosavadního vývoje cen žlutého kovu za dostatečnou argumentaci nelze.“

Celý článek zde.

V naší zastavárně samozřejmě pečlivě sledujeme trh se zlatem a snažíme se naši zákazníkům nabídnout nejlepší cenu zástavy a výkupu zlata. Vše je na individuální domluvě. Pokud potřebujete odhadnout cenu svého zlata, stavte se. Bezplatně vám poradíme.