POŠTOVNÉ ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč, Výkup zlata za 750,-Kč / 1gram 14K

Volejte: +420 608 943 413 (Po-Ne, 9-17 h)

Drahé kameny a znamení zvěrokruhu II

Zajímá Vás, jak je na tom ještě zbývající šestice znamení? Začtěte se prosím do následujících řádků. I když, jde vlastně jen o doporučení esoteriků. To, jaký kámen si zamilujete Vy sami a jaký Vám přinese štěstí, si už musíte zvolit podle vlastní intuice, zvláště když se drahé kameny dělí na hned několik kategorií, nejen podle znamení zvěrokruhu.

Každé znamení má navíc hned několik alternativ a třeba takový achát je určený pro štíry, panny, blížence i býky, takže některé z drahých kamenů jsou dost univerzální. Ke znamení vah se hodí růženín nebo třeba akvamarín. Růženín pomůže vyřešit nesmělost a emocionální šrámy. Dá sílu, kterou je potřebné k odpouštění a odbourá zlost, nelibost a pocity viny. Akvamarín je pak kamenem odvahy, zklidněné mysli nebo dobré komunikace. Kromě jiného pak uvádí do rovnováhy jednotlivé čakry.

Vášniví štíři by měli nosit obsidián nebo rubín. Obsidián dodává sebedůvěru, odstraňuje blokády a vynáší pravdu na povrch. Rubín je kamenem klidného spánku, ochrany před napětím a stresem, taktéž rozvíjí intuici a individualitu.

Co střelci? Těm se doporučuje třeba sodalit nebo chalcedon. Sodalit učí umění meditace, spojuje logiku s intuicí a zklidňuje rozbouřenou mysl. Chalcedon potlačuje strach, deprese a sklony k hysterii, mění je v radost a je také ochranným kamenem pro cestovatele.

U kozorohů je vhodná záhněda či turmalín, který potlačuje negativní energie, stres a v neposlední řadě i imunitu. Záhněda zahání depresivní stavy, strach a vůbec všechny negativní emoce, podpoří i detoxikaci těla.

vodnářům se dobře hodí třeba fluorit nebo chryzokol. Fluorit pomáhá při učení, zmírňuje rozbouřené emoce a zlepšuje analytické schopnosti. Chryzokol zase zapuzuje negativní energie a podporuje rozvážnost.

Co ryby, poslední znamení, které si takto představíme? K těm dobře pasuje kunzit nebo křišťál. Kunzit je vhodný pro meditace, vede k pokoře a zlepšuje deprese. Křišťál léčí zdravotní neduhy, násobí energii jedince a například i odstraňuje psychické bloky.