POŠTOVNÉ ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč, Výkup zlata za 630,-Kč / 1gram 14K

Volejte: +420 608 943 413 (Po-Ne, 9-17 h)

Dnes vznikl nový internetový magazín o Zlíně

Dnes vznikl nový internetový magazín o Zlíně. Jsme opravdu rádi, že Vás o něm můžeme informovat. Jeho název nám dává smysl, jmenuje se ZlínPlus a není se čemu divit, že je v názvu „plus“, protože právě na tom tento magazín staví. Magazín si bere za úkol publikovat články a rozhovory lidí ze Zlína. Jeho slogan říká: „Jsme magazín o podnikání a kultuře ve Zlíně“. Ale ovšem to není všechno, hned první série článků Vás zavede do zlínských kaváren a hodnotí opravdu vše. Možná ani nebudete vědět, že takové kavárny v našem městě máme. A právě o to redakci jde, snaží se nahlédnout pod pokličku a ukázat, co všechno je ve Zlíně ukryto.

Šéfredaktor Michael Petr slibuje: „Do budoucna se můžeme těšit na články o módě, designu, kultuře a hlavně podnikání a osobnostech, které tu máme.“

OFICIÁLNÍ POPIS, CO JE ZLÍNPLUS:

ZlínPlus je magazín, který vás provede ulicemi Zlína. Přiblížíme Vám všechny jeho plusy. Nahlédneme pod pokličku všemu, co stojí za to ochutnat. Seznámíme Vás s firmami a projekty, které se ve Zlíně rodí a především s našimi Zlíňáky. Odhalíme výjimečnost našeho města, které máme tak rádi.

Protože je projekt na začátku, hledáme stále nové redaktory, kteří mají chuť psát o svém městě a mají motivaci,“ podotýká šéfredaktor Michael Petr. Neváhejte ho kontaktovat na info@zlinplus.cz.

https://www.zlinplus.cz/