POŠTOVNÉ ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč, Výkup zlata za 750,-Kč / 1gram 14K

Volejte: +420 608 943 413 (Po-Ne, 9-17 h)

Dámské prsteny s diamanty

Máme pro Vás připravené dámské zlaté prsteny s diamanty. Vybrali jsme to nejlepší co v zastavárně máme.  Šperky jsi můžete u nás ve Zlíně zakoupit a vyzkoušet nebo objednat prostřednictví dobírky.

Krásná ozdoba, která se hodí do každé společnosti. Diamant je symbolem luxusu a bohatství, ale také čistoty a dokonalosti tělesné i duševní. Splněný sen každé manželky, tak přesně to je prsten s diamantem, který bude trumfovým esem každé domácí šperkovnice. A nejde jen o parádu, diamant je především dlouhodobá investice, která na rozdíl od cenných papírů nikdy neztratí svou hodnotu a může být už jen dražší.

Brilianty, které se vyjímají na prstenech stejně jako na královských korunách a diadémech, uchvátí každé ženské oko, tak už přestaňte přemýšlet, co koupit jako dárek právě té své vyvolené. Vždyť je to přeci tak jednoduché…

Veškeré šperky pro nás prověřuje a čistí Zakázkové Zlatnictví ve Zlíně. Na některé diamanty máme certifikát pokud certifikát nemáme máme diamant tester a pravost Vám na počkání předvedeme. Za pravost šperků ručíme a potvrdíme na prodejním dokladu.