POŠTOVNÉ ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč, Výkup zlata za 750,-Kč / 1gram 14K

Volejte: +420 608 943 413 (Po-So, 9-17 h)

Zboží u nás můžete také rovnou prodat. Vykoupíme zboží okamžitě za domluvenou cenu. Peníze vyplácíme v hotovosti. Ceny výkupu se stanovují podle hodnoty a opotřebení zboží a na základě vzájemné domluvy. Pokud si přejete něco prodat, doporučujeme donést kompletní příslušenství a originální balení. Za zboží v záruce dostane vždy větší částku (nezapomeňte vzít s sebou doklad o koupi a záruční list). Vždy se snažíme vyhovět zákazníkům a nabídnout jim, co nejlepší výkupní cenu, aby byli spokojeni.

 Tip: Pokud si nejste jisti, kolik za vaše zboží dostanete, pošlete nám stručný popis a fotografii na náš e-mail a mi vám předběžnou cenu sdělíme předem.

Zlaté šperky, zlato, zlaté hodinky, klenoty, náramkové hodinky, digitální zrcadlovky, analogové fotoaparáty, videokamery, vinylové desky, tablety, stolní počítače, netbooky, notebooky, monitory, televize, rádia, projektory, mobilní telefony, herní konzole, hry na konzole, stavební nářadí, nářadí, sekačky, motorové pily, lednice, pračky, sporáky, vysavače, horské kola, silniční kola, dětská kola, gramofony, obrazy, akustické kytary, reproduktory, mixážní pulty.

Ukázka zboží co můžete zastavit v zastavárně:

Prodat nebo zastavit u nás můžete jakoukoliv věc, která není poničená a je plně funkční. Vždy jde o individuální proces. Neváhejte nás navštívit a zeptat se osobně.