POŠTOVNÉ ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč, Výkup zlata za 750,-Kč / 1gram 14K

Volejte: +420 608 943 413 (Po-So, 9-17 h)

Bazar Zlín

Navštivte náš bazar ve Zlíně. Máme širokou nabídku použitého i nového zboží. Pravidelně organizujeme výprodeje sezonního zboží. Nakoupit můžete jak elektroniku, zlaté šperky, mobilní telefony, nářadí, notebooky, starožitnosti.

Zboží u nás můžete také rovnou prodat. Vykoupíme zboží okamžitě za domluvenou cenu. Peníze vyplácíme v hotovosti. Ceny výkupu se stanovují podle hodnoty a opotřebení zboží a na základě vzájemné domluvy. Pokud si přejete něco prodat, doporučujeme donést kompletní příslušenství a originální balení. Za zboží v záruce dostane vždy větší částku (nezapomeňte vzít s sebou doklad o koupi a záruční list). Vždy se snažíme vyhovět zákazníkům a nabídnout jim, co nejlepší výkupní cenu, aby byli spokojeni.

Tip: Nezapomeňte, že při nákupu přes internet máte 14 dní na odzkoušení funkčnosti zboží a objednávat můžete pomocí objednávkového formuláře nebo telefonicky na telefonu +420 777 622 268, kde stačí říct název a kód produktu.

Bazar Zlín nabízí přes tisícovku zboží. Pokud něco sháníte první se stavte k nám do prodejny kombinující zastavárnu a bazar .

Zastavárna & Bazar - U radnice Zlín
Zastavárna & Bazar – U radnice Zlín

Tip: Nebojte se, že něco koupíte a nepojedete to. Každý zákazník má právo zboží do dvou dnů vrátit pokud má technickou závadu. Daňový doklad samozřejmostí. 

Ukázka našeho zboží: