POŠTOVNÉ ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč, Výkup zlata za 630,-Kč / 1gram 14K

Volejte: +420 608 943 413 (Po-Ne, 9-17 h)

Bazar šperků

Šperky nové i použité. Bazar šperků najdete největší nabídku online. Máme šperky úplně nové a nikdy nenošené. Veškeré zlaté výrobky mají punc České Republiky. K diamantům máme z 90% certifikáty.

Nemusíte kupovat drahé šperky ve zlatnictví když je někdo prodává za poloviční cenu. Velikost prstenů se dá zmenšit nebo zvětšit. Veškeré zboží posíláme také na dobírku. Nebo si je můžete vyzvednout osobně u nás v bazaru ve Zlíně.

Online nabídka šperků:

Bílé zlato / Brože / Dámské náušnice / Dámské prsteny / Dětské náušnice / Dětské šperky / Masivní šperky / Náramky / Pečetní prsteny / Přívěsky / Prsteny s diamanty / Řetízky

Nákup zlatých šperků se vyplatí. Hlavní důvod je cena. Běžně se nové šperky ve zlatnictví pohybují kolem 1500-2500,-Kč/1 gram. U nás je to cena poloviční v některých případech i třetinová. Ano říkáte si, že to jde o nové zboží. Ale troufám si tvrdit, že v mnoha případech by jste rozdíl od použitého a nového šperku nepoznali. Šperk je z kovu, který jde odřít nebo poškrábat, ale také jde vyleštit a vyhladit. Pomocí ultrazvuku se vyčistí špína a leštičkou se vyhladí kov.

Tip: Proč vyhazovat peníze ve zlatnictví když si u nás za stejné peníze můžete koupit prsteny dva…