POŠTOVNÉ ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč, Výkup zlata za 750,-Kč / 1gram 14K

Volejte: +420 608 943 413 (Po-So, 9-17 h)

Argor Heraeus

V dnešní době se oprávněně říká, že je tou nejlepší investicí zlato. Možná právě proto, že je ho čím dál tím méně a že jeho hodnota neustále stoupá. Jak jistě víte, tohoto trendu ukládání zlata využívají i například různé vědomostní soutěže. Jako symbol té největší možné ceny pro výherce zvolí cihlu zlata (všichni totiž znají jeho nesmírnou cenu). Po celém světě je mnoho firem či společností, které se zabývají jeho uložením, jeho recyklací či jeho samotnou úpravou. Ne všechny jsou ovšem důvěryhodné a často se jim nedá věřit.

Proto je lepší se opřít o jistotu, kterou je nejen v ČR již po dlouhá léta mincovna Argor Heraeus, která začala působit v roce 1961. Ta se dokonce nezabývá jen ukládáním zlata, ale i dalších vzácných kovů jako platiny, palladia nebo stříbra. Zvlášť se její výrobci vyjímají v oblasti rafinování zlata. Pro svou všestrannost jsou známí v téměř každém šperkařství, recyklují kovy, jsou předními výrobci mincí i medailí.

Tato společnost není původem z naší republiky. Pobočky má sice v mnoha státech po celém světě, ovšem její zemí zaslíbenou je Švýcarsko. Právě díky tomuto původu zde má i své největší centrum. Mendriská společnost měla již od svého založení veliký úspěch. O její podíl mělo zájem spousta vlastníků. A některým, jako například Commerzbank (naše Komerční banka, ovšem ve Švýcarsku) se sny staly realitou. Další podíl si vybudovali již podle názvu Heraeus, Argor-Heraeus management a hlavní mincovna Švýcarska – Münze Österreich.

Na každém investičním zlatě této značky je poctivě vyražena hmotnost celku, číslo dané výroby, její záruční symbol kvality a ryzost. V neposlední řadě je zde vytesáno také logo společnosti, které samo o sobě cennost ještě zpečetí. Hodnota takových cihliček je velmi vysoká. Za pouhých 50 gramů je přibližná cena něco málo přes padesát tisíc korun. V mnoha žebříčcích mincovna vyhrála první příčky, dokonce získala i vyhodnocení nadstandartní společnosti. Dáme Vám tedy moudrou radu nad zlato. Když si vyberete pro Vaše požadované služby společnost Argor Heraeus, zvolíte kvalitu, dobrou cenu i spolehlivost. Tímto rozhodnutím zkrátka nikdy neuděláte chybu.