POŠTOVNÉ ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč, Výkup zlata za 630,-Kč / 1gram 14K

Volejte: +420 608 943 413 (Po-Ne, 9-17 h)

Zlaté náušnice

Přemýšlíte o vhodném dárku pro ženu? Omrzely vás již tradiční parfémy a kosmetika? Zkuste nabídnout své drahé polovičce šperk. Ale nikoli obligátní náhrdelník nebo prsten (neuvažujete-li právě o tom, že se s ní oženíte). V módě je totiž originalita a nápaditost. Ženy touží po výrazných doplňcích, něčem, co přitáhne pozornost k jejich přednostem, nebo naopak překryje drobné nedostatky.

Takovým ideálním dárkem jsou náušnice. Ale ne jen tak ledajaké! Zkuste se zamyslet, jestli vaše žena náhodou již nějaké nemá, a mnoho z vás jistě dojde k závěru, že ne. A to je chyba! Zlaté náušnice by neměly chybět ve šperkovnici žádné ženy, představují totiž naprostou klasiku, která nikdy neomrzí, vypadají dobře na mladých slečnách i zralých dámách a k tomu všemu se může jednat o dobrou investici.

Jak je všeobecně známo, zlato svou hodnotu neztrácí již po tisíce let. S výběrem zlatých náušnic by vám měl poradit zlatník, nicméně ještě před nákupem je dobré vědět nějaké základní informace. Například to, jaký vkus má vaše žena. Protože zlatých náušnic existuje opravdu spoustu, své oblíbené si najde opravdu každá. Můžete zvolit drobné, nenápadné ozdoby ušních lalůčků anebo sáhnout po masivních kouscích, které nikdo nepřehlédne. Některé zlaté náušnice jsou doplněny dekorací z drahého kamene či perly.

 

 

A mají nejrůznější tvary: designéři dnes opravdu nacházejí inspiraci všude a rozhodně se nedrží při zemi, takže si můžete vybrat třeba šperky čtvercového či obdélníkového tvaru. Ale na pultech zlatnictví jsou stále k vidění i klasické kousky jako velké zlaté kruhy nebo menší kousky se zirkony. Jak jsme již psali, zlaté náušnice patří k základní výbavě každé ženy a zcela jistě neuděláte chybu, když ji k výjimečné příležitosti obdarujete takto cenným a přitom užitečným a zároveň luxusním dárkem.